درباره ما

هر روز شاهد حضور برندهاي متعددي در بازار مصرفي جهان و خصوصا خاورميانه هستيم، در اين بين معدود ساختارهايي را مشاهده مي كنيم كه بر اساس مدل هاي موفق تجاري حركت مي نمايند، برند بوتيكو با بهره مندي از ساختارهايي موفق در صنعت خرده فروشي، مشتمل بر :


١- طراحي بر اساس نياز جامعه مصرفي
٢- رعايت مدل هاي بازاريابي موثر
٣- رعايت كيفيت كالاها و استفاده از چرم طبيعي بسيار مرغوب و نيز تكنولوژي هاي چرم مصنوعي
٤- تنوع در طراحي
٥- همكاري مشترك در طراحي محصول بين ايران، تركيه و ايتاليا

اصول مندرج در خط مشي كيفي اين برند، رعايت بالاترين ميزان رضايت در بين مشتريانش در قالب خرده فروشي و عمده فروشي مي باشد. در فصول فروش  محصولات بوتيكو  شاهد خلق بيش از سيصد مدل كالا مي باشيم. اين كالا ها به دو صورت حضور در بازار خرده فروشي و عمده فروشي عرضه مي شوند. در بوتيكو به دليل تفكر عميق مشتري محور، جانمايي مناسبي از نظر قيمت گذاري محصولات صورت گرفته است و تعادل بسيار فكر شده اي در زمينه قيمت عرضه وجود دارد.
در زمينه ي نيروي انساني، در كنار به روز بودن نيرو ها و آموزش هاي موثر و پيگير، علاوه بر ايجاد محيطي رو به رشد براي سازمان، زمينه ي ارتقا و پيشرفت براي تمامي علاقه مندان به همكاري با بوتيكو را فراهم ساخته است، مديريت منابع انساني در بوتيكو بر اساس مديريت تعالي سازماني مي باشد.
از جمله سياست هاي گسترش در بوتيكو، حضور در بازارهاي خرده فروشي و اعطاي نمايندگي به نقاط مختلف در كشور عزيزمان ايران مي باشد، اصول و مباني اعطاي نمايندگي در اين برند برگرفته از اصول بومي سازي فرانچايزي مي باشد، از علاقه مندان به سرمايه گذاري در چرخه اي سود آور و موثر از شما دعوت بعمل مي آيد، تا با تماس با بخش اعطاي شعب از نحوه همكاري مطلع شويد.

واحد امور شعب:
                     18 00 12 22 021